MSdata.sk

tonery, hardware, software...


Obchodné podmienky pre výkup prázdnych tonerov a atramentových kaziet.

 Miroslav Šimášek MSdata,    IČO: 37411675 Prevádzkja:TONERY - MSdata, Trhovisko pri Autobusovom nástupišti, Daniela Dlabača, 010 01 Žilina. 

 Tel: 041/5001921     mobil: 0948 889 998     email: msdata(a)msdata.sk

 1. Výkup prázdnych tonerov a atramentových kaziet (náplní do tlačiarní).

 1.1 Platba pri osobnom odbere.  Za prázdne tonery a inkjety platíme ihneď po odbere a kontrole tovaru v hotovosti. Zaplatené budú iba náplne, ktoré neboli renovované = boli iba jeden krát použité a nie sú mechanicky poškodené.

 1.2. Platba pri zasielaní prázdnych náplní poštou. Za prázdne tonery a inkjety, zaslané poštou vyplatíme peniaze poštovou poukážkou do 5 dní po doručení a kontrole tovaru. Zaplatené budú iba náplne, ktoré neboli renovované = boli iba jeden krát použité, sú od originálneho (pôvodného) výrobcu tlačiarne a nie sú mechanicky poškodené. 

 1.3. Výkup a kontrola tovaru. Kontrola tovaru sa uskutoční pri odbere, resp. po doručení tovaru. Vykupujeme nerenovované a mechanicky nepoškodené náplne. Renovované náplne vykupujeme len po vzájomnej dohode. 

 1.4. Zabezpečenie odberu. Osobný odber zabezpečujeme po telefonickej dohode so zákazníkom. Podmienkou je odber minimálne 10 ks prázdnych náplní z aktuálneho výkupného cenníka. Výkup prazdných náplní na prevádzke TONERY - MSdata, Trhovisko pri Autobusovom nástupišti, Daniela Dlabača, 010 01 Žilina  nie je obmedzený minimálnym odberným množstvom. 

 1.5. Podmienky pre zasielanie prázdych náplní. Len po vzájomnej dohode prijímame prázdne náplne zaslané kuriérom na naše náklady a na adresu :

 " TONERY - MSdata, Trhovisko pri Autobusovom nástupišti, Daniela Dlabača, 

010 01 Žilina. 

 Úhrada bude realizovaná poštovou poukážkou alebo prevodom na účet zákazníka do 7 dní po doručení a kontrole tovaru. Doporučený postup pri zasielaní náplní poštou: - skontrolujte, či sa jedná o náplne uvedené v aktuálnom cenníku – ak nie, kontaktujte nás - spíšte zoznam zasielaných náplní na protokol o výkupe, pripíšte poštovú adresu, resp. číslo účtu, na ktoré chcete obdržať peniaze za prázdne náplne a číslo občianskeho preukazu, či chcete nevykúpené kazety vrátiť späť - ak chcete zaslať peniaze na firemný účet kontaktujte nás - 2 x spísaný protokol zasielaných náplní so všetkými potrebnými údajmi a prázdnymi náplňami zabalte do krabice a zašlite kuriérom na adresu: " TONERY - MSdata, Trhovisko pri Autobusovom nástupišti, Daniela Dlabača, 010 01 Žilina. " - zásielku zabalte tak, aby nemohla byť v rámci  prepravy poškodená - za poškodenie zásielky a tonerov počas prepravy nenesieme zodpovednosť - odošlite zásielku na našu adresu. 

 Upozornenie: Pri zasielaní tovaru neprijímame zásielky zaslané na dobierku. 

 1.5. Výkupné ceny. Ceny výkupu použitých obalov sú uvádzané s DPH. Cenník aktualizujeme priebežne. V prípade výkupu väčšieho množstva (100 ks) je možná cenová dohoda.

Možnosti výkup tonerov:

Výkup tonerov u Vás

  Výkup u zákazníka (Žilina a okolie, Považie, Trenčín a okolie), veľké množstvá (podľa typov a množstva) po celej SR.

 Ak máte viac tonerov (nad 10 ks), alebo atramentových kaziet, stačí ak využijete formulár z tejto stránky, ktorý sa Vám zobrazuje vpravo,alebo nám napíšete na mail: msdata(a)msdata.sk , prípadne zatelefonujete  041/5001921 a po dohode prídeme priamo k Vám. Výkupná suma Vám bude vyplatená v hotovosti na mieste.

 Podrobnejšie o výkupe  tonerov:

- vykupujeme len originálne použité tonery a atramentové kazety, uvedené v tomto cenníku

- výkup tonerov u zákazníka je obmedzený minimálnym výkupným množstvom 10 ks prázdnych originálnych kaziet a tonerov z aktuálneho výkupného cenníka

- ak máte 10 a viac kusov, prídeme za Vami, stačí, ak nam zavoláte, alebo pošlete email a dohodneme si podrobnosti

- výkup tonerov na prevádzke Framborská 58, Žilina nie je obmedzený minimálnym výkupným množstvom

- ceny výkupu su určené pre náplne, ktoré ešte neboli renovované

- peniaze za prázdne náplne Vám vyplatíme v hotovosti, v prípade Vašej požiadavky aj prevodom na Váš účet.Výkup na prevádzke

TONERY - MSdata, Trhovisko pri Autobusovom nástupišti, Daniela Dlabača, 010 01 Žilina. 

Tonery a atramentové kazety nám môžete osobne priniesť, v neobmedzenom množstve, každý pracovný deň v čase od 8:00 do 16:00 hod. (po dohode si môžeme stanoviť iný termín) na našu prevádzku v Žiline, Farmborská 58, kde Vám bude vyplatená výkupná cena za prázdne kazety v hotovosti.sielkový výkup tonerov 

Tonery alebo atramentové kazety nám môžete poslať prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo zásielkovou službou, spolu s PROTOKOLOM O VÝKUPE PRÁZDNYCH TONEROV A KAZIET. 

 Ten nám pošlite 2x - nakoľko 1 exemplár Vám bude po potvrdení zaslaný späť. 

Všetky balíky označte našou správnou adresou:

 TONERY - MSdata, Trhovisko pri Autobusovom nástupišti, Daniela Dlabača, 010 01 Žilina. 

 Nezabudnite uviesť Vašu spiatočnú adresu! Prijatá zásielka bude prekontrolovaná na základe Protokolu o výkupe prázdnych tonerov a kaziet do 5 pracovních dní a následne bude vyplatená výkupná cena formou, ktorú si sami zvolíte (prevodom na Váš účet, alebo poštovou poukážkou).

 Tu je niekoľko tipov, ktoré Vám zjednodušia orientáciu: 

 Ak pri posielaní nám pošlete tonery , ktoré nevykupujeme, alebo už renovované budeme Vám účtovať poplatok za recykláciu týchto obalov. Ceny výkupu sa menia a hýbu od 0,10€ až po niekoľko Eur za kus. Väčšina firiem vykupuje len originálne tonery a atramenty. 

- tonery nám neposielajte v originálnych krabiciach, ušetríte miesto, balík bude menší, ľahší a poštovné lacnejšie 

- tonery a kazety zabalte tak, aby sa počas prepravy nepoškodili 

- pri odkladaní atramentových kaziet ich zabezpečte, tak, aby sa nemohla poškodiť elektronická časť kaziet 

- trysky atramentových kaziet nelepte lepiacou páskou, radšej kazetu zabalte do papiera 

- tonery neodkladajte spolu s originálnymi krabicami, ušetríte miesto v sklade a seriózna firma Vám vykúpi tonery aj bez originálnych krabíc,  podmienkou je, aby toner zatial nebol renovovaný, prípadne kompatibilný (v prípade renovácie resp. kompatibilu Vám kazeta nebude preplatená) 

- pri niektorých toneroch (Lexmark, Brother..) neodlepujte žltý, resp. biely pásik z boku kazety - ten slúži ako identifikátor, že daná kazeta ešte nebola renovovaná. Kazetu s odstráneným prúžkom považujeme za renovovanú!

- nemusíte odkladať najmä atramentové kazety značky EPSON, ktoré sa vôbec nevykupujú 

- väčšina firiem vykupuje pázdne tonery a atramenty len pre vlastné použitie, preto sa môžete u nich stretnúť s tým, že Vám nevykúpia všetky tonery, ale len množstvo a typy, ktoré práve potrebujú.

CENNÍK VÝKUPU TONEROV