MSdata.sk - výkup a predaj tonerov...

...tonery, cartridge, výkup a predaj  - 0948 779 979

Spolupráca s predajcami tonerov a spotrebného materiálu

Dokážeme vykúpiť akékoľvek množstvá prázdnych tonerov. 

Znamená to, že sú u nás vítaní predjacovia spotrebného materiálu do tlačiarní a v mnohých smeroch sme ochotní im pomôcť sa zorientovať v problematike prázdnych tonerov a atramentových náplní.

Pri vzájomnej spolupráci je pre nás samozrejmosť nájsť čo najvýhodnejší model a prispôsobiť Vám pri zaujímavých množstvách aj ceny za prázdne tonery k Vašej spokojnosti.

Korektnosť z našej strany máte zaručenú vo všetkých smeroch.

Ďaľšie informácie emailom, alebo telefonicky.

Viac o výkupe použitých tonerov

Zistite, aké tonery máte a či ich môžeme vykúpiť !

Pri výkupe tonerov platí, že sa vykupujú len originálne, doteraz nerenovované tonery. Tiež väčšina štartovacích tonerov sa nevykupuje. 

Pre Vašu lepšiu orientáciu sme pre Vás pripravili zopár obrázkov, ktoré Vám pomôžu určiť rozdiely medzi vykupovanými tonermi a takými, ktoré nemôžeme od Vás vykúpiť.

Rozdiely medzi štartovacími a plnohodnotými tonermi:

Štartovacie tonery a ich charakteristika je na obrázku označená červenou farbou charakteristickým znakom plnohodnotných originálnych tonerov HP sú veľké písmená v označení tonerov a väčší zásobník na toner. To platí pre typy tonerov HP CB435A, HP CB436A, HP CB540A - 543A a HP CC530-533A

Recyklujeme = šetríme prírodu

Spoločne ušetríme prírodu a ešte Vám za to aj zaplatíme!

an image

 

Výkupom použitých originálnych tonerov sa dostávajú už raz použité materiály späť do výrobného procesu a plasty aj ostatné časti sú použité na ďalšie spracovanie.

Znamená to, že nie je potrebné vyrobiť nový plastový obal a používať ďalšie nové súčiastky potrebné pre riadnu funkčnosť kazety. Väčšina materiálov sa opäť použije. 

Drvivá väčšina použitých originálnych tonerov končí na skládkach a ich znečisťovanie životného prostredia je nezanedbateľné.

Pomôžte nám aspoň časť z nich dostať naspäť do výroby.

Aj more je samá kvapka, tak si tie kvapky šetrime :-)