MSdata.sk - výkup a predaj tonerov...

...tonery, cartridge, výkup a predaj  - 0948 779 979

Servis

 

Za originálny toner sa považuje taký toner, ktorý vyrobil ten istý výrobca, ako tlačiareň.

Renovovaný toner je toner pri ktorom je použitá pôvodná originálna tonerová kazeta, sú vymenené všetky namáhané komponenty a elektronické časti toneru.

Alternatívny (komatibilný) toner je novovyrobený toner ktorý je kompatibilný s príslušnou tlačiarňou. Všetky komponenty použité pri výrobe sú síce nové, no už keď sa pozriete na cenu takejto kazety niečo tu nesedí... Ich kvalita je z našej skúsenosti nízka a často sa pri nich stretávame s reklamáciami. Navyše veľmi často sú pri týchto kazetách porušované patenty originálnych výrobcov tonerov a kaziet.

Používanie originálnych tonerov a atramentových kaziet v tlačiarňach zabezpečuje prakticky bezproblémový chod všetkej techniky používanej na tlač dokumentov. Nevýhodou je vysoká cena originálneho spotrebného materiálu oproti renovovaným a alternatívnym tonerom a atramentom.

Používanie renovovaných tonerov je vhodným riešením ak chcete dosiahnuť kvalitnú tlač a súčasne lacnejšie tlačiť.

Výrazne môžete síce ušetriť pri používaní alternatívnych novovyrobených toneroch, avšak vzhľadom k našim negatívnym skúsenostiam a vysokému počtu reklamácií sme alternatíve tonery stiahli z našej ponuky.

Predávame:

- originálny spotrebný materiál všetkých bežne dostupných značiek tlačiarní faxov a kopírok

- renovovaný spotrebný materiál na tie typy tlačiarní, ktorých renovácia je ekonomicky pre zákazníkov výhodná

Vzhľadom tomu, že ceny originálnych tonerov sa v poslednom období veľmi často menia, vyžiadajte si u nás cenovú ponuku na Vaše typy:

Info, objednávky a nahlásenie výkupu: 

0948/779 9790948/889 998

0948/779 979 

041/5001 921

 

Poštová adresa a prevádzka:

   MSdata.sk, 

   Framborská 58, 010 01 Žilina 

 

Otváracie hodiny: od 8:00 do 16:00, pondelok až piatok.